Caryazara

Mini Kurung Nubella Caryazara

02:13:00

ELEGANT BERGAYA

Keluaran terbaru dari Caryazara yang dinanti-nantikan oleh penggemarnya yang tersendiri. Rekaan elegant yang simple dan anggun bila digayakan.

Fabrik yang berkualiti memberi sentuhan exclusive dalam rekaan kurung mini kali ini. MESRA WHUDUK. Potongan mini kurung, berkolar bulat. Diperincikan lagi dengan border lace exclusive dan korean stone. Juga dikemaskan lagi dengan hidden zip di belakang bagi membantu memudahkan pemakaian. 

Kurung yang WAJIB ada dalam almari anda, tampil anggun dengan 5 warna exclusive yang HOT dan gorges.

Material : Korean Chiffon (High Quality)
Aksesori : Border Lace dan Korean Stone
Size : 34,36,38,40,42,44,46


"Anggun Syariah Sopan Bergaya Manis Sentiasa"










MEASUREMENT

 34363840424446
Shoulder13.51414.51515.51616.5
Bust34363840424446
Hips35-3637-3839-4041-4243-4445-4647-48
Sleeve22.522.522.522.5232323
Length Top32323232323232
Length Skirt40404040404040


RETAIL PRICE: RM245.00 + FREE POSTAGE MALAYSIA

❖❖ Regular Customers ~ Please PM FB / Whatsapp / Telegram 0127970254 for SPECIAL VALUE~ ❖❖ 
❖❖ Dapatkan MORE LESS untuk pembelian lebih dari 3 pasang ❖❖ 


You Might Also Like

0 comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Kami Mengalu-Alukan Kedatangan Anda

Hubungi Kami

Alamat : Batu Pahat, Johor
No Phone : 012-7970254 (WhatsApp/Telegram)
Email : mgbosem@gmail.com

SUBSCRIBE